InCorply kutsub ettevõtte omanikke hommikuseminarile, kus anname ülevaate ettevõtte võimaliku müügi korral esilekerkivatest teemadest.

KAS MINU ETTEVÕTE ON MÜÜDAV?

Hommikuseminar

Kui olete otsustanud oma ettevõtet müüa või vähemalt kaalute seda, kaasneb sellega tavaliselt hulga küsimusi. Ettevõtte müümise protsess on väga mitmetahuline: riskid, finants- ja õiguslikud aspektid, müügihinna seadmine ja ostja leidmine on vaid osa loetelust, millega oma tegutsevat firmat müüa sooviv omanik kokku puutub.

Anname seminaril ülevaate firma müümise protsessist, alustades müügi eeltingimustest ja lõpetades tehingu sõlmimisega.

Seminari teemad:

Mis teeb ettevõtte ostjate silmis atraktiivseks ning mis võib mõjuda hoopis vastupidiselt?
Osad ettevõtted on likviidsemad kui teised ning osade ettevõtete eest makstakse rohkem, kui teiste eest. Seminaril vaatame lähemalt, mida potentsiaalne ostja teie ettevõtte juures hindab ning millised tegurid mõjutavad tehingu tingimusi ja sõlmimist.

Kuidas hinnata ettevõtte väärtust?
Oleme oma praktikas näinud väga äärmuslikke hinnaarvutamise viise, millest paljud kantud emotsionaalsest sidemest ettevõttega. Potentsiaalne investor läheneb ettevõtte väärtusele oluliselt pragmaatilisemalt. Seminaril vaatame ettevõtte väärtuse hindamise meetodeid ning parimaid praktikaid.

Millised on ettevõtte väärtust mõjutavad tegurid?
Lisaks ettevõtte ärimudelile ja finantsnäitajatele mõjutavad ettevõtte väärtust veel mitmed tegurid. Seminaril vaatame neist mõnda olulisemat ning pöörame tähelepanu ettevõtte tegelikele tugevustele ja nõrkustele.

Kuidas tagada ettevõtte müümisel diskreetsus?
“Kuidas alustada müügiprotsessiga, ilma et peaks muretsema info levimisega kaasnevate ohtude pärast?” on sage küsimus, millega kliendid InCorply poole pöörduvad. Seminaril anname ülevaate, milles info avalikuks saamise risk seisneb ning kuidas seda protsessi diskreetsena hoides maandada.


Aeg:      31. märts 2023 10:00 - 12:00
Koht:       Mektory, Raja 15, Tallinn
Sihtgrupp:  Väike- ning keskmiste ettevõtete omanikud
Osalustasu:   €19 + KM (tasumine arvega)

NB! Kui sul pole võimalik kohale tulla või soovid meiega personaalselt nõu pidada, anna meile oma soovist teada SIIN.

REGISTREERI SIIN:
Email again: