Siin lehel on toodud valik müügisolevatest ettevõtetest. Teile otsepakkumiste teel saadetud ettevõtete osas palun pöörduge konkreetse ettevõtte müügiga tegeleva konsultandi poole.

Kui te ei leidnud alltoodud ettevõtete hulgast teile huvipakkuvas valdkonnas olevat ettevõtet, saatke meile päring või kirjutage info@incorply.ee.

Mõõte- ja lisaseadmed transpordisektorile

Mõõte- ja lisaseadmed transpordisektorile

InCorply kliendiks on pika ajalooga transpordisektorile mõeldud lisa- ja mõõteseadmete maaletoomise ning paigaldamisega tegelev ettevõte. Ettevõtte põhitegevusalaks täna on sõidumeerikute, samuti erinevate soojendus- ning jahutusseadmete müük, paigaldus ning hooldus.

Ettevõte müüakse kujul, mis võimaldab teenuse pakkumist vähemalt samas ulatuses ja kvaliteediga - koos esinduslepingute, kliendisuhete, töölepingute ning (soovi korral) kinnistuga.

Küsige lisainfot

Trükikoda

Trükikoda

Müüa pika ajalooga trükiteenuseid pakkuv ettevõte Eestis. Lepingutega kaetud tellimuste maht lubab prognoosida käesolevaks aastaks ca 20% müügitulu kasvu. Suurem osa toodangust eksporditakse.

Ettevõte müüakse kujul, mis võimaldab teenuse pakkumist vähemalt samas ulatuses ja kvaliteediga - koos seadmete, kaubamärgi, kliendisuhete, töölepingute ning kinnisvaraga.

Küsige lisainfot

Robotseadmed kodukasutajale

Robotseadmed kodukasutajale

Müüa edukas kodurobotite müügiga tegelev ettevõte, mille põhitegevusalaks on peamiselt aias ning kodumajapidamises kasutatavad robotid. Ettevõte on rahvusvaheliselt tuntud robotniidukite ning -tolmuimejate ainuesindaja Eestis.

Ettevõte müüakse kujul, mis võimaldab teenuse pakkumist vähemalt samas ulatuses ja kvaliteediga - koos laoseisu, portaalide, internetipoe ning töölepingutega.

Küsige lisainfot

Lihvimistarbed ja abrasiivid

Lihvimistarbed ja abrasiivid

Müüa pika ajalooga metallitööstusele lihvimistarbeid pakkuv ettevõte, mille põhitegevusalaks on lepinguliste püsiklientide varustamine kulumaterjalidega. Ettevõte on rahvusvaheliselt tuntud lihvimistarvete ning abrasiivide esindaja Eestis.

Ettevõte müüakse kujul, mis võimaldab teenuse pakkumist vähemalt samas ulatuses ja kvaliteediga - koos laoseisu, kaubamärgi, kliendisuhete ning töölepingutega.

Küsige lisainfot

Metallitöötlemise ettevõte

Metallitöötlemise ettevõte

Müüa pika ajalooga metallitöötlemise ettevõte, mille põhitegevusalaks täna on püsiklientidele metallist mööbliosade tootmine ning pulbervärvimine.

Ettevõte müüakse kujul, mis võimaldab teenuse pakkumist vähemalt samas ulatuses ja kvaliteediga - koos materjalide, seadmete, kliendisuhete, töölepingute ning kinnistuga.

Küsige lisainfot

Ehitustehnika rent

Ehitustehnika rent

InCorply kliendiks on ligi 10 aasta ehitustehnika renditeenust pakkuv ettevõte Eestis. Ettevõte müüakse kujul, mis võimaldab teenuse pakkumist vähemalt samas ulatuses ja kvaliteediga - koos masinapargi, kaubamärgi, kliendisuhte ja töölepingutega.

Ettevõtte on aastatega pälvinud klientide usalduse, olles oma valdkonna eelistatumaks partneriks eritehnika rentimisel.

Küsige lisainfot

Finantsteenused

Finantsteenused

InCorply kliendiks on üle 10 aasta raamatupidamisteenuseid pakkuv ettevõte Eestis. Ettevõte otsib laienemise eesmärgil võimalust ühineda sarnaseid teenuseid pakkuva ettevõttega. Alternatiivse võimalusena äritegevus müüakse.

Küsige lisainfot

Merekaubad

Merekaubad

InCorply kliendiks on edukas merekaupade jae-, hulgi- ning projektimüügiga tegelev ettevõte, mille põhitegevusalaks on mere- ning muude veesõidukite lisavarustuse ning tarvikute müük. Ettevõttele kuulub paljude rahvusvaheliselt tuntud kaubamärkide ainuesindamise õigus Eestis ning Baltikumi suurim merekaupade veebipood.

Müüakse osa ettevõttest (vähemusosalus).

Küsige lisainfot

Toitlustus

Toitlustus

InCorply kliendiks on edukas toitlustuse ning ürituste korraldamiseks mõeldud ruumide rentimisega tegelev ettevõte. Miljööväärtusega ruumid ja ajastutruu ning stiilne kohvik on üha populaarsust koguv kooslus Tartus. Asukohast tulenevalt on tagatud aastaringne ning pidev külastatavus.

Ettevõte müüakse kujul, mis võimaldab teenuse pakkumist vähemalt samas ulatuses ja kvaliteediga - koos inventari, kaubamärkide, rendi- ning töölepingutega.

Küsige lisainfot

Ei leidnud sobivat ettevõtet?

Kui olete huvitatud ettevõtte ostmisest ning soovite selle osas nõu pidada, andke meile oma soovist teada.

Päringuvorm

Rohkema informatsiooni saamiseks müüdavate ettevõtete kohta saatke meile päring alloleva vormi kaudu.
Email again: