Siin lehel on toodud valik müügisolevatest ettevõtetest. Alljärgnevate ettevõtete kohta lisainfo saamiseks kasutage palun konkreetse ettevõtte juures olevat päringuvormi.

NB Teile otsepakkumiste teel saadetud ettevõtete osas palun pöörduge konkreetse ettevõtte müügiga tegeleva konsultandi poole.
Kui te ei leidnud alltoodud ettevõtete hulgast teile huvipakkuvas valdkonnas olevat ettevõtet, saatke meile päring või kirjutage info@incorply.ee.Trükikoda

Müüa pika ajalooga trükiteenuseid pakkuv ettevõte Eestis. Lepingutega kaetud tellimuste maht lubab prognoosida käesolevaks aastaks ca 20% müügitulu kasvu. Suurem osa toodangust eksporditakse.

Ettevõte müüakse kujul, mis võimaldab teenuse pakkumist vähemalt samas ulatuses ja kvaliteediga - koos seadmete, kaubamärgi, kliendisuhete, töölepingute ning kinnisvaraga.

Küsige lisainfot
Robotseadmed kodukasutajale

Müüa edukas kodurobotite müügiga tegelev ettevõte, mille põhitegevusalaks on peamiselt aias ning kodumajapidamises kasutatavad robotid. Ettevõte on rahvusvaheliselt tuntud robotniidukite ning - tolmuimejate ainuesindaja Eestis.

Ettevõte müüakse kujul, mis võimaldab teenuse pakkumist vähemalt samas ulatuses ja kvaliteediga - koos laoseisu, portaalide, internetipoe ning töölepingutega.


Küsige lisainfotLihvimistarbed ja abrasiivid

Müüa pika ajalooga metallitööstusele lihvimistarbeid pakkuv ettevõte, mille põhitegevusalaks on lepinguliste püsiklientide varustamine kulumaterjalidega. Ettevõte on rahvusvaheliselt tuntud lihvimistarvete ning abrasiivide esindaja Eestis.

Ettevõte müüakse kujul, mis võimaldab teenuse pakkumist vähemalt samas ulatuses ja kvaliteediga - koos laoseisu, kaubamärgi, kliendisuhete ning töölepingutega.

Küsige lisainfot
Metallitöötlemise ettevõte

Müüa pika ajalooga metallitöötlemise ettevõte, mille põhitegevusalaks täna on püsiklientidele metallist mööbliosade tootmine ning pulbervärvimine.

Ettevõte müüakse kujul, mis võimaldab teenuse pakkumist vähemalt samas ulatuses ja kvaliteediga - koos materjalide, seadmete, kliendisuhete, töölepingute ning kinnistuga.


Küsige lisainfot
Ehitustehnika rent

InCorply kliendiks on ligi 10 aasta ehitustehnika renditeenust pakkuv ettevõte Eestis. Ettevõte müüakse kujul, mis võimaldab teenuse pakkumist vähemalt samas ulatuses ja kvaliteediga - koos masinapargi, kaubamärgi, kliendisuhte ja töölepingutega.
Ettevõtte on aastatega pälvinud klientide usalduse, olles oma valdkonna eelistatumaks partneriks eritehnika rentimisel. 


Küsige lisainfot
Finantsteenused

InCorply kliendiks on üle 10 aasta raamatupidamisteenuseid pakkuv ettevõte Eestis. Ettevõte otsib laienemise eesmärgil võimalust ühineda sarnaseid teenuseid pakkuva ettevõttega. Alternatiivse võimalusena äritegevus müüakse.


Küsige lisainfot