InCorply

Usume, et majanduse mootoriks on ja jääb ettevõtlus. Soovime olla usaldusväärseks ühenduslüliks ettevõtte ja entusiastlike inimeste vahel.

Kogemus

Elu ettevõtjana ja enam kui kümneaastane kogemus ettevõtete nõustamises on meid õpetanud väärtustama aega ja professionaalsust. Hindame oskust kuulata ja lugeda ridade vahelt. Oleme head läbirääkijad.

Meie tiim omab laialdasi teadmisi rahvusvahelisest ärist ja ettevõtlusest. Tunneme tootmis-, teenus- ja müügisektori eripärasid, juriidikat ning juhtimisprotsesse.

Motivatsioon

Ettevõtte müük saab olla konfidentsiaalne, tulus ja mugav. Anname ettevõtlusele hoogu juurde!


Mati Maasik
konsultant 
mati.maasik@incorply.ee

Matil on aastate pikkune rahvusvaheline kogemus ettevõtete nõustamises. Kogu tema senine karjäär on olnud seotud müügi ning läbirääkimistega. Samuti on Mati viinud läbi mitmeid juhtimis-, müügi- ja logistikaalaseid koolitusi ning seminare. Matil on magistrikraad majanduses. Mati suhtleb eesti, inglise ja soome keeles.Tanel Pastarus
IT konsultant
tanel.pastarus@incorply.ee

Tanelil on pikaajaline IT-alaste projektide juhtimise kogemus rahvusvahelistes ettevõtetes. Samuti on Tanelil laialdased kogemused erinevate majandus-tarkvarade ning nendealaste lahenduste juurutamises. Tanelil on magistrikraad  IT-s. Tanel suhtleb eesti ja inglise keeles.


Kadri Lenk
ärianalüütik
kadri.lenk@incorply.ee

Kadril on pikaajaline äriandmete analüüsi kogemus erinevates valdkondades, alates tarkvaraarendusest kuni energeetikani. Töö erinevates rahvusvahelistes ettevõtetes on andud talle laiahaardelise ülevaate erinevatest andmekogumise ja -analüüsi meetoditest. Kadril on magistrikraad cum laude äriinfotehnoloogia erialal. Kadri suhtleb eesti ja inglise keeles.

Kristina Uus
turunduskonsultant
kristina.uus@incorply.ee

Kristina on juhtinud turundust nii rahvusvahelistes kontsernides kui ka kohalikes väikeettevõtetes. Ta on ellu viinud äriturundusprojekte ja eratarbijatele suunatud kampaaniaid. Kristina on õppinud ärikorraldust ja rahvusvahelist turundust. Kristina suhtleb eesti, inglise, läti, soome ja vene keeles.